Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 30 Czerwca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Wiśnioczereśnia drzewka

  • Zakończenie aukcji: 2006-10-25 20:53:27
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 50
  • Cena Kup Teraz: 13.00
  • Lokalizacja: Koło
  • Drzewa i krzewy Witam serdecznie na mojej aukcji Mam dziś na sprzedaż pięknie ukształtowane drzewka wiśnioczereśni odmiany Nefris. Drzewka mają dobrze rozwinięty system korzeniowy. Jest to odmiana o dużej przydatności na przetwory. Owocuje w drugim roku po posadzeniu. Zbiór owoców przypada w połowie lipca. Owoce duże, ciemnowiśniowe, ich waga dochodzi do 7g. Uzyskujemy z nich ciemnoczerwony sok. Drzewka sprzedaję z gołym korzeniem, zabezpieczone na czas transportu przed wysuszeniem. Przesyłka Pocztą Polską. W związku z tym, że drzewka mają różną wagę, koszt przesyłki uzależniony jest od wagi i obowiązuje według cennika Poczty. Nie wysyłam na koniec tygodnia aby nie narazić drzewek na zbyt długi transport. Przepraszam za jakość zdjęcia
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 25.10.2006 o godzinie 20:53.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Platforma aukcyjna Allegro.pl posiada także swoje odpowiedniki w innych krajach. Oprócz polskiej platformy, Firma QXL Poland Sp. z o. o. jest właścicielem czeskiego Aukro.cz, rosyjskiego Au-au.ru i węgierskiego Teszvesz.hu. Rejestrując się w jednym z tych serwisów, możesz dokonywać zakupy na dowolnej platformie językowej, a ceny produktów są automatycznie przeliczane na twoją rodzimą walutę.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie muszę podawać swoje hasło z Allegro ?
Nie. System Archiver nie wykorzystuje Twoich haseł z innych serwisów.

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.