Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 6 Października, 2015

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Wiśnioczereśnia drzewka

  • Zakończenie aukcji: 2006-10-25 20:53:27
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 50
  • Cena Kup Teraz: 13.00
  • Lokalizacja: Koło
  • Drzewa i krzewy Witam serdecznie na mojej aukcji Mam dziś na sprzedaż pięknie ukształtowane drzewka wiśnioczereśni odmiany Nefris. Drzewka mają dobrze rozwinięty system korzeniowy. Jest to odmiana o dużej przydatności na przetwory. Owocuje w drugim roku po posadzeniu. Zbiór owoców przypada w połowie lipca. Owoce duże, ciemnowiśniowe, ich waga dochodzi do 7g. Uzyskujemy z nich ciemnoczerwony sok. Drzewka sprzedaję z gołym korzeniem, zabezpieczone na czas transportu przed wysuszeniem. Przesyłka Pocztą Polską. W związku z tym, że drzewka mają różną wagę, koszt przesyłki uzależniony jest od wagi i obowiązuje według cennika Poczty. Nie wysyłam na koniec tygodnia aby nie narazić drzewek na zbyt długi transport. Przepraszam za jakość zdjęcia
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 25.10.2006 o godzinie 20:53.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Platforma aukcyjna Allegro.pl posiada także swoje odpowiedniki w innych krajach. Oprócz polskiej platformy, Firma QXL Poland Sp. z o. o. jest właścicielem czeskiego Aukro.cz, rosyjskiego Au-au.ru i węgierskiego Teszvesz.hu. Rejestrując się w jednym z tych serwisów, możesz dokonywać zakupy na dowolnej platformie językowej, a ceny produktów są automatycznie przeliczane na twoją rodzimą walutę.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.