Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 1 Lipca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • wilgotnościomierz zbożowy

  • Zakończenie aukcji: 2006-06-15 11:44:06
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena początkowa: 30.00
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Pozostałe Wilgotnościomierz zbożowy Do sprzedania mam wilgotnościomierz wyprodukowany przez Mera-tronik z 19* roku. Przyrząd jest sprawny technicznie, prosty i intuicyjny w obsłudze. Wbudowany jest w sklejkową walizeczkę co pozwala na wygodne przemieszczanie i magazynowanie. Zasada działania i pomiaru jest podobna do mierników przenośnych stosowanych obecnie. Różnica polega na zastosowanej elektonice no i oczywiście cenie (około 7*0zł). Można nim określić wilgotność takich zbóż jak: żyto, pszenica, jęczmień, owies oraz różnego rodzaju mąki. Pomiar odbywa się w jednym z dwóch przedziałów tj. od 10-15% i 15-30%. Wyboru dokonuje się w sposób ręczny po umieszczeniu próby w przyrządzie. Dane techniczne: zasilanie *0V (możliwość zasilania bateryjnego, trzeba w układ wlutować przewody, które kiedyś zostały odłączone) pomiar wilgotości w dwóch zakresacj 10-15% ;15-30% waga 4,6kg Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki 9 zł. Płatność przelew *owy na wskazane *. zapraszam do licytacji
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 15.06.2006 o godzinie 11:44.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

W tej chwili na Allegro.pl trwa ponad 1,3 miliona aukcji, które wystawione są w blisko 9 tysiącach kategorii tematycznych.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy korzystanie z systemu Archiver jest płatne ?
Nie. Korzystanie z zasobów Archivera jest całkowicie darmowe.

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.