Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 29 Maja, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Wiciokrzew pomorski Serotina-(pnącze)

  • Zakończenie aukcji: 2006-05-08 23:45:38
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 10
  • Cena Kup Teraz: 9.50
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
  • Rośliny pokojowe MOJE DANE Strona "O mnie" Inne moje aukcje Moje komentarze Dodaj mnie do ulubionych KONTAKT ZE MNĄ Wyślij do mnie e-*a KOSZTY WYSYŁKI 1 szt - 8,* zł 2 szt - 9,* zł 3 szt - *,* zł 4 szt - 13,* zł 5-9 szt - 21,* zł REGULAMIN AUKCJI Nie wysyłam za pobraniem. OPIS PRZEDMIOTU Wiciokrzew pomorski ''Serotina'' (Lonicera peiclymenum „ Serotina”) Bardzo popularne pnącze o dwubarwnych i pachnących kwiatach. Dorasta do 3-6 m (1-2 m/rok). Kwitnie od maja do sierpnia, owocuje wrzesień-październik. Lubi miejsca osłonięte słoneczne lub półcień. Bez specjalnych wymagań glebowych. Szerokie zastosowanie może porastać altany, pergole i ogrodzenia. Łączę do wysyłki rośliny z tej samaj grupy (byliny, pnacza, 10-cio paki). Wysyłka po 10 kwietnia. Ze względu. na bezpieczeństwo roślin, przesyłek nie dokonuję w piątki i soboty Zamawiając na różnych aukcjach możesz zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Zobacz inne moje aukcje. Możliwość wystawienia Faktury VAT. Po zakończeniu aukcji proszę o kontakt; ogrody.karkonoszy** lub 075 75 18 295,0 6* 874 519
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 08.05.2006 o godzinie 23:45.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

W tej chwili na Allegro.pl trwa ponad 1,3 miliona aukcji, które wystawione są w blisko 9 tysiącach kategorii tematycznych.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy korzystanie z systemu Archiver jest płatne ?
Nie. Korzystanie z zasobów Archivera jest całkowicie darmowe.

Czy rejestrując się w systemie Archiver muszę podawać ten sam adres e-mail, który podawałem rejestrując się w Allegro ?
Nie. Rejestrując się w systemie można podać dowolny adres e-mail. Należy jednak pamiętać, że jedna osoba może korzystać tylko z jednego konta.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.