Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 30 Maja, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • STIHL MS 210 "REWELKA" CENA NIE WIELKA

  • Zakończenie aukcji: 2006-11-22 16:08:14
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena początkowa: 1.00
  • Lokalizacja: Grajewo
  • Piły Witam wsystkich Mam dziś do zaoferowania piłę spalinową renomowanej marki STIHL model MS 210 moc 2,2 km Rok produkcji 2*5 Prowadnica piko 35 cm Stan tego cacuszka określam na super Poza niewielkim sladami użytkowania nie można jej nic zarzucić była używana w niewiekim stopniu Zapraszam do licytacji Dodano 2*6-*-1*5:26 Do siedemnastej jestem w pracy więc odpowiedzi na wszelkie pytania będę udzielał wieczorem Pozdrawiam
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 22.11.2006 o godzinie 16:08.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Od 2006 roku partnerami Allegro.pl są serwisy otoMoto.pl i otodom.pl, dostarczające ogłoszenia w branży samochodowej i nieruchomości. Serwisy te są całkowicie zintegrowane z aukcjami Allegro. Dzięki temu ogłoszenie wystawione w serwisie otoMoto.pl pojawia się automatycznie w odpowiednim dziale aukcji z samochodami, a ogłoszenie dodane do serwisu otoDom.pl pojawia się w dziale aukcji z nieruchomościami.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

W czym może pomóc mi system Archiver ?
Baza aukcji internetowych Allegro.pl stworzona została z myślą o osobach, które chcą zweryfikować wiarygodność sprzedawców.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.