Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 29 Marca, 2015

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Śrutownik, rozdrabniacz do zboża

  • Zakończenie aukcji: 2006-05-04 17:32:41
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena początkowa: 1.00
  • Cena Kup Teraz: 850.00
  • Lokalizacja: Bukówek
  • Pozostałe Do sprzedania jest śrutownik-rozdrabniacz do zboża. Przeznaczony do przemiału ziarna na pasze. Napędzany jest trrzyfazowym silnikiem o mocy *kW. Rok produkcji: 19*. Urządzenie jest sprawne i do niedawna używane, stan techniczny - dobry. Wszelkie informacje pod numerem *u: 510 120 358. Wysyłka i transport nie jest możliwy - tylko odbiór osobisty.
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 04.05.2006 o godzinie 17:32.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.




Czy wiesz, że

W tej chwili na Allegro.pl trwa ponad 1,3 miliona aukcji, które wystawione są w blisko 9 tysiącach kategorii tematycznych.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.