Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 6 Lutego, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • SPLOTY AŻUROWE - robótki na drutach Okazja

  • Zakończenie aukcji: 2005-12-26 23:19:00
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena Kup Teraz: 6.00
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Szycie i robótki ręczne Ewa Gorzelny *oty ażurowe ROBOTY NA DRUTACH Warszawa 1989 * s. + (przykłady wzorów i modeli) Stan książki bardzo dobry POLECAM We Wrocławiu możliwość odbioru osobistego; przesyłkę wysyłam zaraz po *łacie pieniędzy na *. Możesz wybrać sam formę wysyłki. Jednak ja odpowiadam tylko za przesyłki polecone. List zwykły i priorytet zwykły wysyłam na odpowiedzialność kupującego. Przesyłka polecona 5 zł , priorytet zwykły 4 zł zobacz inne moje aukcje
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 26.12.2005 o godzinie 23:19.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Platforma aukcyjna Allegro.pl posiada także swoje odpowiedniki w innych krajach. Oprócz polskiej platformy, Firma QXL Poland Sp. z o. o. jest właścicielem czeskiego Aukro.cz, rosyjskiego Au-au.ru i węgierskiego Teszvesz.hu. Rejestrując się w jednym z tych serwisów, możesz dokonywać zakupy na dowolnej platformie językowej, a ceny produktów są automatycznie przeliczane na twoją rodzimą walutę.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie muszę podawać swoje hasło z Allegro ?
Nie. System Archiver nie wykorzystuje Twoich haseł z innych serwisów.

W czym może pomóc mi system Archiver ?
Baza aukcji internetowych Allegro.pl stworzona została z myślą o osobach, które chcą zweryfikować wiarygodność sprzedawców.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.