Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 5 Maja, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • SPLOTY AŻUROWE - robótki na drutach Okazja

  • Zakończenie aukcji: 2005-12-26 23:19:00
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena Kup Teraz: 6.00
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Szycie i robótki ręczne Ewa Gorzelny *oty ażurowe ROBOTY NA DRUTACH Warszawa 1989 * s. + (przykłady wzorów i modeli) Stan książki bardzo dobry POLECAM We Wrocławiu możliwość odbioru osobistego; przesyłkę wysyłam zaraz po *łacie pieniędzy na *. Możesz wybrać sam formę wysyłki. Jednak ja odpowiadam tylko za przesyłki polecone. List zwykły i priorytet zwykły wysyłam na odpowiedzialność kupującego. Przesyłka polecona 5 zł , priorytet zwykły 4 zł zobacz inne moje aukcje
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 26.12.2005 o godzinie 23:19.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Allegro Archiver to system automatycznego archiwizowania aukcji internetowych, wystawianych na platformie aukcyjnej Allegro.pl. Nasze narzędzie daje dostęp do aukcji historycznych Allegro, a co za tym idzie, pozwala zweryfikować sprzedającego i rzeczywistą wartość jego pozytywnych komentarzy.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie Archiver muszę podawać ten sam adres e-mail, który podawałem rejestrując się w Allegro ?
Nie. Rejestrując się w systemie można podać dowolny adres e-mail. Należy jednak pamiętać, że jedna osoba może korzystać tylko z jednego konta.

Czy rejestrując się w systemie muszę podawać swoje hasło z Allegro ?
Nie. System Archiver nie wykorzystuje Twoich haseł z innych serwisów.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.