Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 29 Marca, 2015

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Spawarka Mig Mag, Cloos, migomag, no bester

  • Zakończenie aukcji: 2008-02-10 22:30:05
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena Kup Teraz: 2490.00
  • Lokalizacja: Cieszyn
  • Maszyny i urządzenia Używana spawarka MIG MAG Cloos GLC 2* made in Germany. Uchwyt chłodzony cieczą . Prąd spawania: 2* A 1*%, 2* A 70%, 3* A, 35% Po przeglądzie, przetestowana w serwisie. Starsza konstrukcja, niezawodna, solidnie wykonana. Stabilnosć napięcia i prądu umożliwia wysoką jakosć spawu. Idealna do pracy ciągłej, przy produkcji, itd. W zestawie prawie nowy markowy uchwyt chłodzony wodą ( Binzel ) oraz prawie pelna rolka drutu 1,2 mm. Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia na miejscu (zalecane). Możliwość wysyłki, koszt ok. 120-1**N. *.kom.: *5316804
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 10.02.2008 o godzinie 22:30.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Platforma aukcyjna Allegro.pl posiada także swoje odpowiedniki w innych krajach. Oprócz polskiej platformy, Firma QXL Poland Sp. z o. o. jest właścicielem czeskiego Aukro.cz, rosyjskiego Au-au.ru i węgierskiego Teszvesz.hu. Rejestrując się w jednym z tych serwisów, możesz dokonywać zakupy na dowolnej platformie językowej, a ceny produktów są automatycznie przeliczane na twoją rodzimą walutę.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

W czym może pomóc mi system Archiver ?
Baza aukcji internetowych Allegro.pl stworzona została z myślą o osobach, które chcą zweryfikować wiarygodność sprzedawców.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.