Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 29 Czerwca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • polska instrukcja obsługi SONY DSC-P73 DSC-P93

  • Zakończenie aukcji: 2006-01-18 15:14:12
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena Kup Teraz: 18.90
  • Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
  • Instrukcje obsługi Przedmiotem sprzedaży jest oryginalna instrukcja, która dostarczana jest przy zakupie nowego sprzętu. W całości polskojęzyczna instrukcja do aparatu cyfrowego SONY CYBER-SHOT DSC-P73 / DSC-P93 Instrukcja ta w całości jest napisana w języku polskim i jest wiernym tłumaczeniem wersji angielskiej. Zawiera 132 strony opisów, zdjęć i schematów; począwszy od włączenia aparatu, poprzez ustawienia menu, opisy trybów tematycznych, a skończywszy na ustawieniach zaawansowanych. A także wiele innych informacji. Pomogą one Tobie w obsłudze aparatu i robieniu najlepszych zdjęć, które uwiecznią bezcenne chwile :) Sony P-73 / P-93 Dodano 2*6-01-* 15:* Najczęściej zadawane pytanie: "Czy instrukcja to drukowana książeczka czy wersja elektroniczna.?" Odpowiadam: Jest to drukowna oryginalna papierowa książeczka SONY, w żadnym wypadku NIE jest to wersja elektroniczna PDF (ani inna), ani NIE jest to ksero. Nawiasem pisząc, prosze uważać na promocyjne ceny instrukcji za kilka (4,*zł ; 8,*zł,...) a nawet kilkanaście złotych (12 ; 14,*, ...) i przed zakupem zapytać sprzedajacego czy to rzeczywiście książeczka, czy wersja elektroniczna - unikniesz rozczarowania. Dodano 2*6-01-* 15:26 Najczęściej zadawane pytanie: "Czy instrukcja to drukowana książeczka czy wersja elektroniczna.?" Odpowiadam: Jest to drukowna oryginalna papierowa książeczka SONY, w żadnym wypadku NIE jest to wersja elektroniczna PDF (ani inna), ani NIE jest to ksero. Nawiasem pisząc, prosze uważać na promocyjne ceny instrukcji za kilka (4,*zł ; 8,*zł,...) a nawet kilkanaście złotych (12 ; 14,*, ...) i przed zakupem zapytać sprzedajacego czy to rzeczywiście książeczka, czy wersja elektroniczna - unikniesz rozczarowania. U mnie masz gwarancje, że jezeli instrukcja zostanie uszkodzona w czasie podróży czy tez nie bedzie spełniała oczekiwań, możesz ja w ciągu 7dni od zakupu zwrócić a ja oddaje pieniążki. Z pozdrowieniami dla wszystkich allegrowiczów Ewelina (Ewela75)
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 18.01.2006 o godzinie 15:14.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Istnieje wiele systemów, zwanych Snajperami aukcyjnymi, pozwalających na licytowanie przedmiotu na kilka sekund przed zakończeniem aukcji.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie muszę podawać swoje hasło z Allegro ?
Nie. System Archiver nie wykorzystuje Twoich haseł z innych serwisów.

Czy korzystanie z systemu Archiver jest płatne ?
Nie. Korzystanie z zasobów Archivera jest całkowicie darmowe.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.