Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 28 Czerwca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Numer numery cyfra cyfry na dom - PODŚWIETLANE

  • Zakończenie aukcji: 2007-03-07 11:12:48
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 100
  • Cena Kup Teraz: 60.00
  • Najwyższa oferta: 60.00
  • Lokalizacja: Ustronie Morskie
  • Pozostałe Producent ma do zaoferowania ENERGOOSZCZĘDNE CYFRY NA *. (podświetlane numery na *, na diodach LED) Cyferka jest bardzo energooszczędna ok 0,6Wat (jeżeli cyfra pali się non stop to opłata za energię wynosi ok 3zł za cały rok). Wymiary: 18,*cm x 15cm (tylko cyferka nr. 1 jest o wymiarach 18.5cm x *cm. W/w numer na * doskonale jest widoczny w dzień jak i w nocy (dwa załączone zdjęcia), wymiar cyferki zapewnia widoczność z kilkudziesięciu metrów (*-80m). Podświetlenie zapewnia 1*%-ową czy*ność o zmierzchu i w nocy. Cyfry są dostosowane do każdych warunków atmosferycznych. Kolor frontu cyferki - czarny, czyli pasuje do każdej elewacji. Podświetlenia cyferek są dostępne w kolorach - ciepły czerwony i ciepły żółty. W skład zestawu wchodzi cyferka, zasilacz, kabel ok. 180cm(można przedłużyć), śruby do montażu. Produkujemy również na zamówienie literki na *, Duże literki w cenie takiej samej co cyferki a małe w cenie 45zł netto. Wystawiamy faktury VAT (cena na allegro*us Vat). Udzielamy 12 miesięczną gwarancję na cyferki. * : 094 35 14 0* lub 0*9 572 301. E*: biurorgbtechnology* Strona int. : *rgbtechnology*
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 07.03.2007 o godzinie 11:12.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Prace nad systemem archiwizowania aukcji Allegro.pl trwały ponad pół roku. Ilość czasu spędzonego nad projektem wynosi blisko 2500 roboczogodzin.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.