Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 30 Maja, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Numer numery cyfra cyfry na dom - PODŚWIETLANE

  • Zakończenie aukcji: 2007-03-07 11:12:48
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 100
  • Cena Kup Teraz: 60.00
  • Najwyższa oferta: 60.00
  • Lokalizacja: Ustronie Morskie
  • Pozostałe Producent ma do zaoferowania ENERGOOSZCZĘDNE CYFRY NA *. (podświetlane numery na *, na diodach LED) Cyferka jest bardzo energooszczędna ok 0,6Wat (jeżeli cyfra pali się non stop to opłata za energię wynosi ok 3zł za cały rok). Wymiary: 18,*cm x 15cm (tylko cyferka nr. 1 jest o wymiarach 18.5cm x *cm. W/w numer na * doskonale jest widoczny w dzień jak i w nocy (dwa załączone zdjęcia), wymiar cyferki zapewnia widoczność z kilkudziesięciu metrów (*-80m). Podświetlenie zapewnia 1*%-ową czy*ność o zmierzchu i w nocy. Cyfry są dostosowane do każdych warunków atmosferycznych. Kolor frontu cyferki - czarny, czyli pasuje do każdej elewacji. Podświetlenia cyferek są dostępne w kolorach - ciepły czerwony i ciepły żółty. W skład zestawu wchodzi cyferka, zasilacz, kabel ok. 180cm(można przedłużyć), śruby do montażu. Produkujemy również na zamówienie literki na *, Duże literki w cenie takiej samej co cyferki a małe w cenie 45zł netto. Wystawiamy faktury VAT (cena na allegro*us Vat). Udzielamy 12 miesięczną gwarancję na cyferki. * : 094 35 14 0* lub 0*9 572 301. E*: biurorgbtechnology* Strona int. : *rgbtechnology*
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 07.03.2007 o godzinie 11:12.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Średnio na platformie aukcyjnej Allegro wystawianych jest ponad 190.000 aukcji dziennie.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.