Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 2 Lipca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • Leister Typ Triac S 230V 4.5A 1000W Uszkodzona

  • Zakończenie aukcji: 2007-05-08 11:32:56
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Cena Kup Teraz: 199.00
  • Lokalizacja: Głogówek
  • Spawarki, zgrzewarki Witam Do sprzedania opalarka firmy Leister prawie Nowa Opalarka dzialala do momentu uszkodzenia kabla wtedy to moj mlodszy brat podlączyl nowa wtyczke z nowym kablem pomijajac dmuchawe :-( w skutek czego doszlo do przegrzania elementu grzejnego grzalki patrz zdjecie nr 2. Sprzedaje jako uszkodzona bez grzalki moze sie komus przyda na czesci lub po dokupieniu czesci (Grzalka Typ* 1*0W)bedzie sluzyc dlugo (montarz jest banalnie prosty zdejmuje sie oslone nastepnie oslone termiczna i juz ). Leister jest bez regulacji temperatury jednak po dokupieniu specjalnej nakladki opalarka mozna spawac*astiki dzieki czemu zwieksza sie jej zastosowanie. P.S Nie wysylam za pobraniem tylko *ata na * Masz pytanie zadzwon?? 0 *7 26*63 Tomek
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 08.05.2007 o godzinie 11:32.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Istnieje wiele systemów, zwanych Snajperami aukcyjnymi, pozwalających na licytowanie przedmiotu na kilka sekund przed zakończeniem aukcji.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

Czy rejestrując się w systemie Archiver muszę podawać ten sam adres e-mail, który podawałem rejestrując się w Allegro ?
Nie. Rejestrując się w systemie można podać dowolny adres e-mail. Należy jednak pamiętać, że jedna osoba może korzystać tylko z jednego konta.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.