Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 2 Lipca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • GIGABYTE K7 TRITON nForce2 FSB400 DualDDR +GRATIS

  • Zakończenie aukcji: 2007-09-22 19:24:46
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Najwyższa oferta: 167.50
  • Lokalizacja: Kraków
  • Gigabyte Witam wszystkich allegrowiczów... Dzis oferuję markową płytę główną - GIGABYTE GA-7N4*-L TRITON nForce2 Jest to doskonałe rozwiązanie dla procesorów AMD Athlon" XP z szyną 4* MHz,*us wsparcie pamięci Dual Channel DDR4* kontrolowane chipsetem nForce2 -znawcy wiedzą o co chodzi, pozostali napewno nie zginą :) . Sprzęt pochodzi z mojego, *owego komputera więc nie jest to okrojony, po leasingowy czy z demontażu towar zachodnich biur w których pracowały sobie po 10-12 h/dobę Oczywiście wersja BOX, płyta, blaszka do obudowy, instrukcje, sterowniki pudełko . Trochę danych: Obsługa procesorów AMD Athlon™ XP / Athlon™ / Duron™ / Sempron™ - 4*/*3/2* MHz FSB Dwukanałowa obsługa pamięci Dual DDR 4*, 4 x DIMM Złącze AGP 8x 6 x USB 2.0 Zintegrowana gigabitowa karta sieciowa Ethernet 10/1* 6-kanałowa karta dźwiękowa AC'97 z funkcją SPDIF NVIDIA nForce2 Ultra 4* System*atform Processor (SPP) 1 x CD / AUX in 1 x FDD 1 x Game/Midi 1 x SPDIF in/out 1 x USB 2.0/1.1 2 x cooling fan pin header 2 x UDMA ATA 1*/1*/* Bus Master IDE, ...ble, ble, ble i tak by jeszcze można bo płyta ostro wypasiona :), więcej danych na stronie: GIGABYTE GA-7N4*-L . Sprzęt w 1*% sprawny, oczywiście gwarancja rozruchowa, chociaż ma jeszcze ok. 3-miesięcy gwarancji sklepowej ale nie mogę znalezć faktury :( . Jeżeli cena będzie satysfakcjonująca kończę aukcję przed czasem i dokładam zasilacz 3*W Megabajt - GRATIS Zapraszam na inne moje aukcje po resztę, poniżej real foto tego co licytujecie... Udanych łowów... Dodano 2*7-09-13 17:54 Tak jak napisałem: "Płyta ma jeszcze ok. 3-miesięcy gwarancji lecz fakture gdzieś zapodziałem, dlatego daję od siebie 30 dni gwarancji rozruchowej . Pozdrawiam.......
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 22.09.2007 o godzinie 19:24.

Przedmiot sprzedany osobie która go wylicytowała.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Od 2006 roku partnerami Allegro.pl są serwisy otoMoto.pl i otodom.pl, dostarczające ogłoszenia w branży samochodowej i nieruchomości. Serwisy te są całkowicie zintegrowane z aukcjami Allegro. Dzięki temu ogłoszenie wystawione w serwisie otoMoto.pl pojawia się automatycznie w odpowiednim dziale aukcji z samochodami, a ogłoszenie dodane do serwisu otoDom.pl pojawia się w dziale aukcji z nieruchomościami.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.