Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 30 Sierpnia, 2014

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • GIGABYTE K7 TRITON nForce2 FSB400 DualDDR +GRATIS

  • Zakończenie aukcji: 2007-09-22 19:24:46
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 1
  • Najwyższa oferta: 167.50
  • Lokalizacja: Kraków
  • Gigabyte Witam wszystkich allegrowiczów... Dzis oferuję markową płytę główną - GIGABYTE GA-7N4*-L TRITON nForce2 Jest to doskonałe rozwiązanie dla procesorów AMD Athlon" XP z szyną 4* MHz,*us wsparcie pamięci Dual Channel DDR4* kontrolowane chipsetem nForce2 -znawcy wiedzą o co chodzi, pozostali napewno nie zginą :) . Sprzęt pochodzi z mojego, *owego komputera więc nie jest to okrojony, po leasingowy czy z demontażu towar zachodnich biur w których pracowały sobie po 10-12 h/dobę Oczywiście wersja BOX, płyta, blaszka do obudowy, instrukcje, sterowniki pudełko . Trochę danych: Obsługa procesorów AMD Athlon™ XP / Athlon™ / Duron™ / Sempron™ - 4*/*3/2* MHz FSB Dwukanałowa obsługa pamięci Dual DDR 4*, 4 x DIMM Złącze AGP 8x 6 x USB 2.0 Zintegrowana gigabitowa karta sieciowa Ethernet 10/1* 6-kanałowa karta dźwiękowa AC'97 z funkcją SPDIF NVIDIA nForce2 Ultra 4* System*atform Processor (SPP) 1 x CD / AUX in 1 x FDD 1 x Game/Midi 1 x SPDIF in/out 1 x USB 2.0/1.1 2 x cooling fan pin header 2 x UDMA ATA 1*/1*/* Bus Master IDE, ...ble, ble, ble i tak by jeszcze można bo płyta ostro wypasiona :), więcej danych na stronie: GIGABYTE GA-7N4*-L . Sprzęt w 1*% sprawny, oczywiście gwarancja rozruchowa, chociaż ma jeszcze ok. 3-miesięcy gwarancji sklepowej ale nie mogę znalezć faktury :( . Jeżeli cena będzie satysfakcjonująca kończę aukcję przed czasem i dokładam zasilacz 3*W Megabajt - GRATIS Zapraszam na inne moje aukcje po resztę, poniżej real foto tego co licytujecie... Udanych łowów... Dodano 2*7-09-13 17:54 Tak jak napisałem: "Płyta ma jeszcze ok. 3-miesięcy gwarancji lecz fakture gdzieś zapodziałem, dlatego daję od siebie 30 dni gwarancji rozruchowej . Pozdrawiam.......
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 22.09.2007 o godzinie 19:24.

Przedmiot sprzedany osobie która go wylicytowała.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Od 2006 roku partnerami Allegro.pl są serwisy otoMoto.pl i otodom.pl, dostarczające ogłoszenia w branży samochodowej i nieruchomości. Serwisy te są całkowicie zintegrowane z aukcjami Allegro. Dzięki temu ogłoszenie wystawione w serwisie otoMoto.pl pojawia się automatycznie w odpowiednim dziale aukcji z samochodami, a ogłoszenie dodane do serwisu otoDom.pl pojawia się w dziale aukcji z nieruchomościami.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie Archiver muszę podawać ten sam adres e-mail, który podawałem rejestrując się w Allegro ?
Nie. Rejestrując się w systemie można podać dowolny adres e-mail. Należy jednak pamiętać, że jedna osoba może korzystać tylko z jednego konta.

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.