Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 29 Czerwca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • DYZIO MARZYCIEL MARZYCIEL-J.Tuwim-NOWA

  • Zakończenie aukcji: 2007-04-11 08:00:00
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 4
  • Cena Kup Teraz: 2.90
  • Lokalizacja: Białystok
  • Wiersze Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. e-*: the.marioop* *: *2 5* **. Jeżeli nie chcesz kupić-nie licytuj. 2. Wszystkie wystawione towary są nowe . 3. Preferuję *łatę na *-taka opcja obniża koszty przesyłki. 4. W przelewie w tytule *łaty proszę podać nick . 5. Towar jest wysyłany w ciągu max 24h od *łynięcia płatności. 6. Do każdego towaru dołączony jest paragon fiskalny lub faktura VAT. 7. Jako sprzedający komentarz wystawiam jako drugi. Kupując kilka produktów tylko raz płacisz za przesyłkę. KOSZT WYSYŁkI priorytet przy *łacie na * od 1 do 4 książeczek: 5zł 5 i powyżej książeczek: 8zł pobranie: 10zł DANE DO PRZELEWU FH MARIO 89 1*0 13* 1213 4*7 4268 ** W tytule *łaty proszę o podanie nick'a. Oświadczam że opis aukcji oraz zdjęcia w niej wykorzystane są całkowicie mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 Czytanie dziecku zapewnia jego emocjonalny rozwój, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, uczy myślenia, poprawia koncentrację, wzmacnia poczucie własnej wartości, a przde wszystkim buduje mocną więź między dorosłym i dzieckiem. Książeczki proponowane przeze mnie kształtują nawyk czytania i zdobywania wiedzy już od najmłodszych lat. POLECAM książeczkę z wierszykiem Juliana Tuwima Dyzio Marzyciel. wymiary: 14X14,5cm Ilość stron - 10. Kartki grube i sztywne.
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 11.04.2007 o godzinie 08:00.

Przedmiot tej aukcji nie został sprzedany - brak ofert.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Allegro Archiver to system automatycznego archiwizowania aukcji internetowych, wystawianych na platformie aukcyjnej Allegro.pl. Nasze narzędzie daje dostęp do aukcji historycznych Allegro, a co za tym idzie, pozwala zweryfikować sprzedającego i rzeczywistą wartość jego pozytywnych komentarzy.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestrując się w systemie muszę podawać swoje hasło z Allegro ?
Nie. System Archiver nie wykorzystuje Twoich haseł z innych serwisów.

Czy korzystanie z systemu Archiver jest płatne ?
Nie. Korzystanie z zasobów Archivera jest całkowicie darmowe.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.