Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 2 Lipca, 2015

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • ALFA "32 - POLSKA MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA

  • Zakończenie aukcji: 2007-11-15 18:37:51
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 5
  • Cena Kup Teraz: 259.99
  • Najwyższa oferta: 259.99
  • Lokalizacja: podlaskie
  • Maszynki do mięsa Witam Serdecznie na moich aukcjach Jeżeli potrzebujesz porządnej ręcznej maszynki do mięsa dobrze trafiłeś. Przedmiotem sprzedaży jest maszynka do mielenia mięsa "32 Maszynka jest produkcji polskiej "Bostal" - Alfa . Bardzo łatwa w montażu do każdego rodzaju stołu. Jest to produkt ekologiczny, podwójnie cynowany i prosty w obsłudze. Mocowanie za pomocą śruby mocującej dokręcanej do blatu lub stołu. W skład ko*etu wchodzi: - korpus maszynki - ślimak z trzpieniem - nożyk - sitko - nakrętka - korba + śruba zabezpieczająca korbę - nasadka gumowa i kapturek gumowa na elementy mocujące. Za dodatkową opłatą można nabyć zapasowe sitko i nożyk w dowolnym rozmiarze oczka. Dopłata 36 zł. Maszynka jest nowa zapakowana w oryginał karton, przed wysyłką sprawdzam zawartość opakowania Jak potrzebujesz inny rozmiar maszynki ALFA to dzwoń Kontakt: *3218472
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 15.11.2007 o godzinie 18:37.

Przedmiot sprzedany w aukcji wieloprzedmiotowej przynajmniej jednej osobie.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Średnio na platformie aukcyjnej Allegro wystawianych jest ponad 190.000 aukcji dziennie.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego w treści zarchiwizowanych aukcji pojawiają się gwiazdki, chociaż w oryginalnych aukcjach ich nie ma?
Wszystkie cyfry pojawiające się w opisie zarchiwizowanych aukcji, są zastępowane gwiazdkami. Dzięki temu nie prezentujemy danych kontaktowych, tj. numerów telefonów, numerów kont bankowych, adresów zamieszkania, numerów komunikatorów itp.

Zarejestrowałem się ale na mój adres email nie doszła wiadomość z potwierdzeniem. Co mam zrobić ?
Czasami wiadomości email wysyłane na darmowe skrzynki pocztowe, dochodzą z opóźnieniem. Może się też zdarzyć, że wiadomość w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeżeli po kilku godzinach nie otrzymasz maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.