Archiwum aukcji Allegro

W archiwum mamy już ponad 100 mln aukcji.

Dzisiaj jest 2 Lipca, 2016

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Przypomnij!

  • ALFA "32 - POLSKA MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA

  • Zakończenie aukcji: 2007-11-15 18:37:51
  • Ilość wystawionych przedmiotów: 5
  • Cena Kup Teraz: 259.99
  • Najwyższa oferta: 259.99
  • Lokalizacja: podlaskie
  • Maszynki do mięsa Witam Serdecznie na moich aukcjach Jeżeli potrzebujesz porządnej ręcznej maszynki do mięsa dobrze trafiłeś. Przedmiotem sprzedaży jest maszynka do mielenia mięsa "32 Maszynka jest produkcji polskiej "Bostal" - Alfa . Bardzo łatwa w montażu do każdego rodzaju stołu. Jest to produkt ekologiczny, podwójnie cynowany i prosty w obsłudze. Mocowanie za pomocą śruby mocującej dokręcanej do blatu lub stołu. W skład ko*etu wchodzi: - korpus maszynki - ślimak z trzpieniem - nożyk - sitko - nakrętka - korba + śruba zabezpieczająca korbę - nasadka gumowa i kapturek gumowa na elementy mocujące. Za dodatkową opłatą można nabyć zapasowe sitko i nożyk w dowolnym rozmiarze oczka. Dopłata 36 zł. Maszynka jest nowa zapakowana w oryginał karton, przed wysyłką sprawdzam zawartość opakowania Jak potrzebujesz inny rozmiar maszynki ALFA to dzwoń Kontakt: *3218472
* Z treści aukcji usunięte zostały niektóre cyfry i znaki specjalne

Aukcja, którą oglądasz zakończyła się 15.11.2007 o godzinie 18:37.

Przedmiot sprzedany w aukcji wieloprzedmiotowej przynajmniej jednej osobie.

W celu skontaktowania się ze sprzedającym, skorzystaj z formularza poniżej. Twoje zapytanie zostanie jednocześnie zamieszczone na stronie z aukcją.

Wypełnienie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Czy wiesz, że

Istnieje wiele systemów, zwanych Snajperami aukcyjnymi, pozwalających na licytowanie przedmiotu na kilka sekund przed zakończeniem aukcji.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego moje konto zostało zablokowane / usunięte ?
Najprawdopodobniej naruszyłeś regulamin i administrator systemu zdecydował się na ograniczenie Tobie dostępu do systemu. Jeżeli uważasz, że zrobił to niesłusznie, skontaktuj się z nami, opisując sprawę.

Czy korzystanie z systemu Archiver jest płatne ?
Nie. Korzystanie z zasobów Archivera jest całkowicie darmowe.

FAQ Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj:
Google

Info

kl: "Olalla" Stevensona pilnie poszukiwana (Biblioteka Groszowa)

czesc: sprzedam monete rosyjską carską z roku 1910

PanciO: jak by ktos miał to pisac na m0nst3r17@wp.pl lub na 798930005 (Orange)

PanciO: kupie klamke do CItroen Saxo, PILNEEE

Slodki: Chetnie kupie maszyne do gier typu hot spot,platin,admiral za rozsadne pieniadze chce wstawic sobie do domu... 7196662

Partnerzy

System Archiver.pl jest prywatnym projektem, mającym na celu zbadać skuteczność naszych autorskich i niekomercyjnych pomysłów zarządzania dużymi bazami danych. Do przetestowania stworzonych przez nas rozwiązań potrzebowaliśmy ogromnej ilości informacji, najlepiej wcześniej skategoryzowanej w odpowiedni dla nas sposób. Baza aukcji internetowych Allegro.pl okazała się być idealnym źródłem danych dla naszej bazy i obok innych dużych projektów została zaimplementowana do systemu. Serwis z założenia jest darmowy, jednak zamieszczone na nim reklamy są niezbędne do utrzymania całej infrastruktury. Zakup dedykowanych serwerów z dyskami o ogromnej pojemności, wykupienie łącza i administrowanie systemem, to niemały miesięczny koszt. Mamy nadzieję, że reklamy nie będą zbyt uciążliwe, a sam system oprócz wartości edukacyjnej, przysłuży się także Państwu.